Lotārs: Merzļikina Jaunais Līgums, Loma Līgā un NHL Jaunumi

NHL hokejs “vieglā” formātā sāksies jau šonedēļ. Merzļikins pirms nometnes sākuma paraksta ilgtermiņa līgumu, kāda būs viņa alga salīdzinājumā ar citiem vārtu vīriem. Cik ļoti nopietni līga attiecas pret vakcināciju, kā arī bijušās un esošās zvaigznes tiek pie līgumiem.

Lotārs: Rīgas Dinamo Sāk Klusi un Kāpēc pie Griestiem Nav Ozo Krekls

Rīgas Dinamo savu 14. sezonu iesākusi klusi – bez lielas ažiotāžas un vienu uzvaru. Sergejs Zubovs spēlēs un preses konferencēs bijis kluss, bet kāda ir viņa ķermeņa valoda spēlēs. Jaunie aizsargi un, kur palicis Ozo krekls.

Intervija: Oskars Bārtulis par Aizsargu Deficītu Latvijā, NHL Finālu un Kolorado Sapni

Saruna ar bijušo Latvijas hokeja izlases aizsargu Oskaru Bārtuli, kurš aizvadījis vairāk nekā 60 spēles NHL un piedzīvojis fināla rūgtumu. Pārstāvējis Latvijas hokeja izlasi trīs pasaules čempionātos un divās Olimpiskajās spēlēs. Aizsargam bija iespēja atgriezties NHL, bet Bārtulis nebija gatavs pamest KHL. Kādas attiecības ar Bobu Hārtliju un vai izlases spēlētāji noziedoja 40 tūkstošus eiro […]

Lotārs: Kāpēc Rīgas “Dinamo” 14. KHL Sezonas Sākums Būs Grūts

Sākusies 14. KHL sezona! Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš pastāsta par Dinamo Rīga rekordistiem, kas būs svarīgākā pozīcija šajā sezonā, un kāpēc pats sezonas sākums būs grūts.

Lotārs: Kas hokeja izlasi sagaida olimpiādē?

Latvijas hokeja izlase pārliecinoši kvalificējusies olimpiskajām spēlēm. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš atzīmē izlases nozīmīgākos “ķēdes” posmus, Mika Indraša sajūsma, vai NHL spēlētāji dosies uz Pekinu un kā veicies citām izlasēm.