Ģenerālis vs. BUKMEIKERI | Čempionu Līga 2020/21 | Podkāsts

Ģenerālis ar Arvīdu Rasu un Rūdolfu Lielausi diskutē par 2020/21 gada Čempionu līgas sezonu. Kuras komandas ir savu grupu līderes, kuras ir vadošās vienības uz Čempionu līgas titula izcīnīšanu un bukmeikeru labākas likmes sezonai un pirmajām divām spēļu dienām.

Ģenerāļa un Buļa Naglas || S3 E9

Valdis Valters un Andris Bulis ir studijā, koferī līdzi āmurs un naglas dažādās formās un nokrāsās. Tas nozīmē vienu – aizvadītā nedēļa sportā bijusi ļoti daudzšķaitnaina. Šoreiz tēmās: – Duplantis lido augstāk par Bubku; – #Krisstops sabloķē 104 000 eiro; – “Emmy” balva ceļo pie “The Last Dance”; – KHL nepatīk mūsu COVID likumi; – […]

Ģenerālis ar Māri Verpakovski un Bukmeikeru | UEFA Čempionu līga 2020

Ģenerālis un Bukmeikers uz sarunu aicinājušu vienu no pazīstamākajiem latviešu futbolistiem- Māri Verpakovski. Kuri ir interesantākie pāri 1/4 finālos un kuri ir favorīti uz Čempionu līgas titulu ir tikai dažas lietas par kurām tika runāts šodienas pārraidē.

Pilsētā runā: Vai Gunta Indriksona ietekme būs redzama ”jaunajā” LFF?

Vadims Ļašenko atbild vai Gunta Indriksona ietekme būs redzama ”jaunajā” LFF? Vai Latvijas futbola izlase atkal būs jauns treneris? Vai jaunais ģenerālsekretārs būs Gunta Indriksona cilvēks?

Ģenerāļa un Buļa Naglas | 39. SĒRIJA 2. sezona

Pēc karstās nedēļas nogales Valdis ar Andri ir ar sārtiem vaigiem, bet mums esot jāgatavojas sniegam un ziemas atpakaļ nācienam… Tikmēr baudām ”Ģenerāļa un Buļa Naglas” ar īpaši pikantu seksīgo sadaļu! Šīs dienas tēmas: – NHL balso par jaunu izslēgšanas spēļu formātu; – Eirolīga vēlas 5milj. no NBA par katru spēlētāju; – KHL spēlētāju iecienītākais […]