Ģenerālis ar Māri Verpakovski | ČL 1/8 Fināli un Eiropas Super Līga

Valdis uz sarunu aicinājis leģendāro Latvijas futbolistu- Māri Verpakovski. Šovakar sākās Čempionu līgas astotdaļfināli. Sešpatsmit komandas turpina cīņu par prestižo titulu. Māris Verpakovskis ar valdi Valteru prognozē kuras komandas tiks nākamajā kārtā un beigās izspēlē savstarpējo spēli par uzvarētajiem.

INTERVIJA: Ģenerālis ar Daini Kazakeviču

Ģenerālis uz interviju aicinājis Latvijas nacionālās futbola izlases galveno treneri Daini Kazakeviču. Latvijas izlase tikko kā ielozēta Pasaules kausa kvalifikācijā vienā grupā ar Nīderlandi, Norvēģiju, Turciju, Melnkalni un Gibraltāru. Par mūsu izredzēm pret šīm izlasēm un par aizvadīto ciklu klausies un skaties šajā intervijā.

Ģenerālis vs. BUKMEIKERI | Čempionu Līga 2020/21 | Podkāsts

Ģenerālis ar Arvīdu Rasu un Rūdolfu Lielausi diskutē par 2020/21 gada Čempionu līgas sezonu. Kuras komandas ir savu grupu līderes, kuras ir vadošās vienības uz Čempionu līgas titula izcīnīšanu un bukmeikeru labākas likmes sezonai un pirmajām divām spēļu dienām.

Ģenerāļa un Buļa Naglas || S3 E9

Valdis Valters un Andris Bulis ir studijā, koferī līdzi āmurs un naglas dažādās formās un nokrāsās. Tas nozīmē vienu – aizvadītā nedēļa sportā bijusi ļoti daudzšķaitnaina. Šoreiz tēmās: – Duplantis lido augstāk par Bubku; – #Krisstops sabloķē 104 000 eiro; – “Emmy” balva ceļo pie “The Last Dance”; – KHL nepatīk mūsu COVID likumi; – […]