Intervija: Ģenerālis ar Paulu Jonasu

Valdis Valters uz interviju aicinājis profesionālo motokrosistu Paulu Jonasu. Ģenerālis vēlējās uzzināt Paula veiksmes formulu labajam startam Beļģijas sacensībās un par gatavošanos Latvijā gaidāmajām posmam Ķegumā. Kā atzīst Pauls:”galvenais ir paņemt labus startiņus!”

TVNET sociālais projekts “Latvijas sportistu studijas ASV”: Jēkabs Rēdlihs

Trešā stāsta varonis ir bijušais hokejists Jēkabs Rēdlihs, kurš no 2002. līdz 2006. gadam spēlēja Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionātā, pārstāvot Bostonas Universitāti. Patlaban 39 gadus vecais Rēdlihs profesionāla hokejista karjerā vairākas sezonas spēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas “Dinamo”, kā arī daudzus gadus pārstāvēja Latvijas izlasi.

Ģenerālis vs. Bukmeikers | MLB 2021. Gada Sezonas Sākums

Viens no populārākajiem sporta veidiem pasaulē ir beisbols. Spēcīgakā beisbola līga- MLB 1.aprīlī sāks savu jauno sezonu. Arvīds Rasa ar Valdi Valteru sodienas podkāstā apskata beisbolu kā sportu kopumā, līderus abās konferencēs un potenciālos čempionus.

Pilsētā Runā: Vai šīs būs Anastasijas Grigorjevas pēdējās Olimpiskās spēles?

Aizvadītajā nedēļā, Budapeštā, norisinājās Tokijas olimpisko spēļu Eiropas kvalifikācijas turnīrs cīņā. Anastasija Grigorjeva šajā turnīrā cīnījās svara kategorijā līdz 62kg un uzrādīja teicamu rezultātu, nopelnot ceļazīmi Tokijas Olimpiskajām spēlēm. Šīs būs jau trešās Olimpiskās spēles ar Anastasijai.

Ģenerālis vs. Aldis Putniņš | 2021 F1 SEZONA | Podkāsts

Valdis Valters uz sarunu aicinājis Latvijas zinošāko cilvēku par Formula 1- Aldi Putniņu. Tēmas: – Pievienotās trases sezonai; – Jaunās un vecās komandas; – Jaunie braucēji; – Pilotu migrācija starp komandām; – Savstarpējā spēle.