Ģenerālis ar Raimondu Feldmani | Latvijas Jauniešu Basketbola Nākotne

Valdis Valters uz sarunu aicinājis 3×3 izlases treneri- Raimondu Feldmani. Īsu brīdi pirms došanās uz Tokiju un Olimpiskās zelta medaļas izcīnīšanas, Raimonds Feldmanis izdeva grāmatu ”Basketball Blueprint”. Pielāgojami treniņi efektīvai izaugsmei un gadiem veikta basketbola izpēte domāta jebkuram basketbola līmeņa spēlētajam. Raimonds ar Valdis sarunā iedziļinās Latvijas jauniešu basketbola sistēmā, tās problēmās un potenciālā.

IZRĀVIENS #16 | NBA Komandu OVER/UNDER Uzvarām, Sazvērestības Stūrītis un DONDA vs CLB

Pēc nelielas pauzes Rihards Mednis un Gustavs Mellenbergs ir atpakaļ! Gaidot NBA sezonas sākuma 11 . LV bukmeikeri ir izlikuši visu komandu OVER/UNDER līnijas uz uzvarām. Šī podkāsta lielākā daļa ir veltīta, lai Gustavs ar Rihardu veiktu savas prognozes uz katras no NBA komandu OVER/UNDER likmēm.

Intervija: Ģenerālis ar Olimpisko Čempionu Edgaru Krūmiņu

Valdis Valters uz sarunu aicinājis 3×3 basketbola Olimpisko čempionu- Edgaru Krūmiņu. Valdis ar Edgaru runā par pirmajiem soļiem basketbolā, agro specializāciju, panākumu atslēgu un nopietno attieksmi pret sportu jau no bērnības.

🔴Latvija-Baltkrievija | Watching Party ar Ģenerāli un Bukmeikeru

Pēdējā priekškvalifikācijas spēle basketbolā. Šovakar 19:30 savā starpā atkal tiekas Latvijas basketbola izlase pret Baltkrievijas izlasi. Skatīsimies spēli kopā ar Valdi Valteru un Arvīdu Rasu.

Intervija: Ģenerālis ar Jāni Gailīti

Valdis Valters uz interviju aicinājis Latvijas basketbola izlases treneri- Jāni Gailīti. Galvenā tēma- Latvijas basketbola izlases sniegums pēc pirmajām divām uzvarām priekškvalifikācijā.