JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Lotārs: Noskaidrots viens NHL finālists

Noskaidrots viens NHL finālists – Dallas Stars vienība. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš stāsta par Tampa Bay Lightning pārliecinošo sniegumu, kādas pārmaiņas gaidāmas Vegas Golden Knights komandā un, kuri ir labākie play-off hokejisti.

Ģenerāļa un Buļa Naglas || S3 E8

Šīs nedēļas informatīvi izklaidējošajā iknedēļas sporta raidījumā Andris ar Valdi dalījās ar viedokļiem par pavisam svaigiem notikumiem un arī par nedaudz senākiem, jo svarīgo garām palaist nevar!

Lotārs: Kārlis Čukste tuvojas NHL

Latviešu aizsargs Kārlis Čukste noslēdzis līgumu ar San Jose Barracuda. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš stāsta, kāpēc latvietis nenoslēdza līgumu ar San Jose Sharks, vai aizsargs varētu pievienoties Dinamo Rīga un kā Čukste salauza pretiniekam kāju.