JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Lotārs- Kolumbusa gatava izslēgt talantīgās “kļavu lapas”

Columbus Blue Jackets ir vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas NHL izslēgšanas spēlēs. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš vērtē Merzļikina sniegumu, Tortorelas faktoru, kāpēc Columbus Blue Jackets ir play-off komanda.

IZRĀVIENS #8 | Niks Gaigalietis par Aizmigšanu Ēterā, Latvijas Sporta Faniem, Sporta ”Sievu/Mīļāko”

Šoreiz ciemos esmu aicinājis vienu pazīstamākajām latviešu sporta balsīm- Niku Gaigalieti. Ar Niku parunājām par viņa profesionālās komentēšanas karjeras aizsākumiem, prioritāro sporta veida vajadzību Latvijā, sporta fanu kultūru, futbola atdzimšanu Latvijā un mūsu vīru NBA gaitām.

Ģenerāļa un Buļa Naglas || S3 E2

Šodien raidījumā: – Juventus 9. tituls; – Ronaldo parāda kā pareizi svinēt; – Trešie Baltijas ceļā; – MLB briesmās; – Hulkenbergs kļūst par F1 pilotu 24h; – Endijs Marejs gatavojās US Open; – Rodčenkovs drīzumā izdos grāmatu par Krievijas dopingu; – Rebekas Kohas pārvērtības; – Timma precēsies ar Sedukovu; – Rīgā būs jauna basketbola halle; […]

Ģenerālis vs. Lotārs | NHL Atgriežas Divos Burbuļos | Podkāsts

NHL atgriežas ar diviem atsevišķiem burbuļiem- Toronto un Edmontonā. Teodors Bļugers, Elvis Merzļikins un Matīss Kivlenieks ir vienīgie latvieši, kas turpinās cīņu par prestižo Stenlija kausu.