JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Hokeja Bloga Podkāsts | Jaunā NHL Sezona ar Ulvi Broži

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāts sāksies naktī uz ceturtdienu. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš uz sarunu aicināja Sportacentrs.com hokeja ekspertu Ulvi Broži, lai kopā izvērtētu jaunās sezonas favorītu komandas. Abi hokeja apskatnieki no katras divīzijas izvēlējās spēcīgāko vienību un atzīmēja sešus spēlētājus, kuriem jaunajā sezonā ir jāpievērš uzmanība.

Ģenerālis vs. Lotārs | NHL 2021 sezona | PODKĀSTS

Nacionālā hokeja līga (NHL) klauvē pie loga rūts, taču pandēmijas apstākļi turnīrā veikuši daudz korekcijas. Ko atnesīs jaunā saīsinātā sezona, kurā prognozēt uzvarētājus ir praktiski neiespējami. Turnīrā spēlēs arī četri latvieši, kuriem komandās atvēlētas dažādas lomas – līdera gods, mazākuma speciālists un cīņa par vietu pamatsastāvā. Lai gan bez skatītājiem, bet komandas sagādās pārsteigumus ne […]

Ģenerāļa un Buļa Naglas || S3 E25

Iknedēļas izklaidējoši informatīvais sporta raidījums ar Andri Buli un Valdi Valteru ir klāt. Šajā sērijā Valdis apbrīno sievietes treneres un Andris pastāsta mums ļoti specifisku futbola vēstures daļu. Šodienas tēmas: – Šiciem EČ zelts; – Messi ar Ronaldo sāk pārsist leģendārus rekordus; – Kairijs Irvings atpūšas no spēlējm, jo…??? – Bekija Hamonda pirmā sieviete trenere […]

Ģenerālis: Tonijs Pārkers ”Ārpus Visiem Maniem Sapņiem”

Tonijs Pārkers nesen izdevis savu autobiogrāfiju. Valdis Valters stāsta par Tonija karjeras sākumu Eiropā un kā viņš beidza karjeru ar četriem NBA čempiona tituliem leģendas statusā.