JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Pilsētā Runā: Vai Latvijas Olimpiskās komitejas “resno runču” laiks būs beidzies?

Ģenerālis uz sarunu aicinājis vienīgo Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta kandidātu Žoržu Tikmeru, kurš skaidro savu skatījumu, kā iedzīvināt Olimpiskās idejas sabiedrībā un komentē, kas mainīsies nākamajos četros gados Latvijas Olimpiskajā komitejā    

Jānis Celmiņš prognozē LČ “bīčā” iznākumu: “Šauj, kurā kājā gribi, abas sāp vienādi”

Nedēļas nogalē sākas Latvijas Čempionāts pludmales volejbolā. Jānis prognozē kuri pāri gūs laurus un kuri iespējams pārsteigs.

UFC 251 Usman vs. Burns | BUKMEIKRS TOMS

Bukmeikers Toms ir atpakaļ no dīkstāves un ir gatavs izstāstīt visu par UFC 251. Trīs lielas titula cīņas ar pieredzējušiem cīkstoņiem vairākās svara kategorijās. Kuri ir izteikti favorīti un kuri cīkstoņi var pārsteigt?

CHL importa draftā izvēlas divus latviešus

CHL importa draftā šogad tika izvēlēti divi latviešu spēlētāji. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš pastāsta, kas ir CHL importa drafts, cik latvieši no drafta tikuši līdz NHL un, cik nopietns ir šis pasākums.

Ģenerālis vs. Aldis Putniņš | 2020 F1 SEZONA | Podkāsts

Valdis Valters uz sarunu aicinājis iespējams viszinošāko auto un motosporta ekspertu Latvijā- Aldi Putniņu. Par to kādā formāta sāksies F1 sezona, kuras komandas šogad būs vadošās, kuri braucēji sevi ne/spēs pierādīt jaunajās komandās, sezonas pārsteigumi iepriekš iesūtītie skatītāju un klausītāju jautājumi.