JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

IZRĀVIENS #17 | 10 Lielākie Jautājumi NBA Šogad

Rihards Mednis ar Gustavu Mellenbergu jaunākajā ”IZRĀVIENS” podkāsta epizodē apskata gaidāmās NBA sezonas, viņuprāt,10 svarīgākos jautājumus. 02:15 Kā rīkoties Goldensteitas ”Warriors”, ja viņi uz titulu nepretendēs? 07:01 Vai Kairija Ērvinga vakcinēšanās nostāja ietekmēs Bruklinas ”Nets” titula izredzes? 15:48 Kādu sezonu var paredzēt Dāvim Bertānam? 22:02 Vai šī ir Kristapa Porziņģa svarīgākā sezona karjerā? 30:04 Vai […]

Ģenerālis ar Jāni Gailīti | VEF Rīga Jaunā Sezona

Valdis Valters uz sarunu aicinājis VEF Rīga galveno treneri- Jāni Gailīti. Jānis pastāsta par izmaiņām komandas sastāvā, vecāku vadošo komandas spelētāju piesaisti un ko varam sagaidīt no šīs sezonas.

UFC Fight Night: Santos vs. Walker + Cirkunovam Cīņa! | Podkāsts ”NoKAUTS”

Ir klāt jaunākā podkāsta “NoKAUTS” epizode, kur šoreiz vīri veiks prognozes par UFC Fight Night: Santos vs Walker pasākuma cīņu uzvarētājiem, jāpiemin, ka pasākumā dalību ņems arī Misha Cirkunov. Kā arī epizodes sākuma daļā atskatīsimies uz iepriekšējā pasākuma rezultātiem, kā arī par dažādiem jaunumiem cīņu pasaulē.

Ģenerālis ar Raimondu Zepu | Eirolīgas Jaunā Sezona, Latviešu Potenciāls un Savstarpējā Spēle

Valdis Valters uz sarunu aicinājis lielu basketbola cienītāju- Raimondu Zepu. Vīri iziet cauri visām Eirolīgas jaunās sezonas spēcīgākajām komandā, dod savu ”melno zirdziņu” komandas un epizodes beigās draftē savstarpējās spēles komandas!

Lotārs: KHL Latviešu Sekmes un Tuvākais Spēlētājs NHL

Sezonas sākums latviešiem iesākās veiksmīgi, bet turpinājums individuāli nav bijis diez ko sekmīgs. Kā sokas latviešu pārstāvētajām vienībām un kurš tikko KHL atbraukušais spēlētājs drīz atkal varētu doties uz NHL.