LIELAIS FUTBOLS. PROGNOZĒ!

Prognozē FIFA World Cup spēļu iznākumus – esi prognožu līderis Pasaules kausam noslēdzoties un saņem balvas!
1. vietai 250 eur naudas balva, 2. vietai- 100 eur, 3. vietai – 50 eur! 4. – 11. vietas ieguvēji saņems pārsteiguma balvas no 11.lv

LIELAIS FUTBOLS. DALĪBNIEKU TOP

Atrodi sevi Līderu sarakstā! Dalībnieki ar vienādu punktu skaitu tiek kārtoti alfabēta secībā.

No noteikumiem:”Par uzvarētāju Prognožu spēlē tiek noteikts tas dalībnieks, kurš Prognožu spēles laikā nopelnījis visvairāk punktus. Ja Prognožu spēlei noslēdzoties, vairākiem dalībniekiem no TOP 10 būs vienāds punktu skaits, lai noteiktu uzvarētāju (laureātu secību), tiks vērtēta veikto prognožu precizitāte hronoloģiskā secībā.”

Kosmodroms #153

“Kosmodroms” ep. 153. Saruna ar Emīlu Blūmu – vienīgo Latvijas pārstāvi Pasaules kausā. Q&A. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #Kosmodroms un Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. Turpmāk “Kosmodroms” ērti arī mūsu video blogā – skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv

Arvīds Rasa: Vai Francija finālā apliecinās savu favorītes statusu?

Pasaules kausa fināls klāt. Bukmeikers atskatās uz savām līdzšinējām prognozēm, secinot, ka vismaz uz izslēgšanas spēlēm klājies labi. Piemēram, izdevies trāpīt par Francijas – Horvātijas dueli Zelta mačā. Redzēsim, vai izdosies derību spēli noslēgt uz pozitīvas nots. Kas triumfēs? Kurš iegūs MVP balvu? Līdz šim: 57(10)-54(5)-13 un -5.40; PO: 15-9(4)-6 un +6.55.

Ģenerālis pret bukmeikeriem: Kas izcīnīs Pasaules kausu?

Aizraujošais Pasaules kauss tuvu izskaņai. Šovakar Francijas – Horvātijas duelī tiks noskaidrots čempions. Ģenerālis paanalizē abu finālistu gaitas turnīrā un, balstoties uz to, veic prognozi uz mača uzvarētāju. Papildus tam viņš atskatās uz čempionātu kopumā. Pozitīvie un negatīvie pārsteigumi? Galvenās atziņas?

Arvīds Rasa: Vai Beļģijas – Anglijas spēlē būs vārtu lietus?

Šovakar Pasaules kausa priekšpēdējā cīņa, proti, bronzas mačs. Laiks Bukmeikera prognozēm! Ja pusfināli neizcēlās ar vārtu birumu, tad ir pamats domāt, ka gaidāmajā duelī varētu būt daudz atklātāks futbols ar daudz vārtu guvumiem. Kura komanda – Beļģija vai Anglija ir spēles favorīte?

Ģenerālis pret bukmeikeriem: Kas uzvarēs Pasaules kausa bronzas mačā?

Jau šovakar Pasaules kausa bronzas spēle, uz kuru Ģenerālis īpaši izceļ divas līnijas – kopējo vārtu skaitu un mača uzvarētāju. Tomēr izdevīgāka koeficienta dēļ viņš derību spēlē savu likmi veic uz vienu no līnijām. Kurai komandai – Beļģijai vai Anglijai tika atdota priekšroka?