JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Artis Ābols Par IIHF Pasaules Čempionātu Hokejā 2021 un LV Izlasi | Ģenerālis ar Lotāru Zariņu

Valdis Valters ar Lotāru Zariņu šodien, pēc rīta treniņa, tikās ar Latvijas hokeja izlases galvenā trenera asistentu- Arti Ābolu. Artis sarunā stāstīja par sastāva komplektēšanu, NHL spēlētāju neesamību, dzīvi ”burbulī” un ko var iegūt treneris no NHL spēļu komentēšanas.

Hokeja Pavasara “Vaininieki”: LHF pārstāvis ASV un Kanādā Viesturs Zariņš

Ilggadējais Latvijas hokeja federācijas (LHF) pārstāvis Kanādā Viesturs Zariņš ir “vaininieks”, kāpēc Ziemeļamerikā spēlējošie latvieši palīdz izlasei hokeja pavasaros. Arī šogad brīvprātīgais federācijas darbinieks sarunājis AHL latviešus pārstāvēt valstsvienību. Kuri spēlētāji vēl varētu pievienoties izlasei no okeāna otras puses, kas notika pēc Daugaviņa un Kuldas kautiņa Kanādas junioru hokeja līgā un diena, kurā visa Kanāda […]

Ģenerāļa un Buļa Naglas || S3 E42

Naglās šovakar atmaskosim kurš ir lielākais naudas slaucējs futbola pasaulē un kuru pasākumu svinēja un apmeklēja kungi 9. maijā… Tēmas: – Hārtlijs bez atpūtas… jau trenē Latvijas izlasi; – Kivleniekam otrā uzvara NHL; – Čempionu līgā angļu fināls; – Rolands Freimanis gada sestais spēlētājs; – F1 posms Spānijā ar intrigu; – Vai Daugavas hokeja halli […]

UFC Fight Night : Rodriguez vs Waterson | Cīņu Sporta Podkāsts ”NoKAUTS”

Šoreiz veicām atskatu uz iepriekšējo nedēļu pasākumiem, to rezultātiem, kā gājis pašiem ar prognozēm, kā arī ieraksta otrajā daļā iespējams sekot līdzi prognozēm par šīs nedēļas UFC Fight Night pasākumu, kur pirmo reizi viedokļi tik ļoti savstarpēji atšķirsies. Nāc skaties vai klausies un noskaidro!

Ģenerālis ar Rodrigo Ābolu | ”Ja ir Gads, Kad Latvija to varētu, Tad Šis ir Tas Gads!”

Valdis Valters uz interviju aicinājis SHL spēlējošo latviešu hokejistu- Rodrigo Ābolu. Rodrigo stāsta par veiksmīgi aizvadīto sezonu Örebro HK sastāvā, nākotnes profesionālajiem plāniem hokejā, SHL līgu un ko varam cerēt no Pasaules čempionātā Rīgā.