JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Ģenerāļa un Buļa Naglas | 4.Sezona 3.Epizode

Šodienas epizodē Valdis ar Andri ir sašutuši par NBA zvaigžņu stila izjūtu, mēģina saprast kā var viens cilvēks likt izmainīt futbola komandas ēdienkarti un kuras komandas pārsteidza kungus Čempionu līgas pirmajā kārtā. Raidījuma Tēmas: – Akmens izcīna Bronzu PČ; – Pļaviņš atkal šķirās; – Avo Kēls pamet volejbola izlasi; – Rastorgujevam OS ies secen; – […]

Valdis Valters ar Aldi Putniņu par Mihaela Šūmahera Dokumentālo Filmu

Valdis Valters ar Aldi Putniņu diskutē un analizē nesen iznākušo Netflix dokumentālo filmu par vienu no leģendārākajiem F1 pilotiem- Mihaelu Šumaheru.

Ģenerālis ar Raimondu Feldmani | Latvijas Jauniešu Basketbola Nākotne

Valdis Valters uz sarunu aicinājis 3×3 izlases treneri- Raimondu Feldmani. Īsu brīdi pirms došanās uz Tokiju un Olimpiskās zelta medaļas izcīnīšanas, Raimonds Feldmanis izdeva grāmatu ”Basketball Blueprint”. Pielāgojami treniņi efektīvai izaugsmei un gadiem veikta basketbola izpēte domāta jebkuram basketbola līmeņa spēlētajam. Raimonds ar Valdis sarunā iedziļinās Latvijas jauniešu basketbola sistēmā, tās problēmās un potenciālā.

Ģenerālis ar Māri Verpakovski | Latvijas Futbols, RFS un Čempionu Līga 2021

Valdis Valters uz sarunu aicinājis RFS ģenerāldirektoru Māri Verpakovski. Čempionu līga sākās jau šovakar, Valdis ar Māri prognozē kuras divas komandas tiks ārā no katras grupas, kurai komanda ir vislielākās izredzes uzvarēt šogad un kurš maiņu darījums ir bijis visiespaidīgakais šogad.

Ģenerāļa un Buļa Naglas | 4.Sezona 2.Epizode

Ceturtās sezona otrā epizode ir klāt pašam informatīvi izklaidējošākajam iknedēļas sporta raidījumam ar Valdi Valteru un Andri Buli. Šodienas raidījumā Andris atzīstās kas par dzīvnieku viņš ir un Valdis beidzot izbaudījis sieviešu tenisu. Šodienas tēmas: – Dinamo Rīga nepārliecinošs sniegums; – Harijam Vītoliņam 2+1 līgums ar izlasi; – Krievi sūdzas par Irānas 2.46m garo volejbolistu; […]