JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Vai Rīgas “Dinamo” sezonu noslēgs ar uzvarām?

Dinamo Rīga šajā sezonā atlikušas divas spēles, taču pēdējo vietu KHL turnīra tabulā vairs nevar pamest. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš stāsta, kurš leģionārs, iespējams, pametis komandu, kāpēc dinamiešiem neveicas spēlē bez ripas un ko varam sagaidīt pēdējās divās sezonas spēlēs.

Ģenerālis ar Edgaru Šnepu | The Playbook

Ieraksta laikā bījām upuri vājam interneta savienojumam un par to atvainojamies jau iepriekš! Valdis Valters uz interviju aicinājis bijušo LBS ģenerālsekretāru- Edgaru Šnepu. Intervijā tika apspriesta NETFLIX daudzsēriju dokumentālā filma ”The Playbook”, kurā izteikušies vieni no slavenākajiem treneriem sporta pasaulē.

Ģenerāļa un Buļa Naglas || 100. EPIZODE!

Paldies, paldies, paldies JUMS! Ar šo epizodi kopā esam bijuši ar Jums jau 100 epizodes. Paldies visiem skatītājiem un klausītājiem, kas ir bijuši ar mums šajā garajā ceļojumā! Noteikti paliekat līdz raidījuma beigām! Šodien tēmās: – Letiņi plosās NHL; – Merzļikinam trauma; – Latvijas basketbola izlase zaudē… – Sporta sarunas ”ClubHouse”; – Austrālijā Viljamsa kapitulē […]

Ģenerālis ar Kasparu Ciprusu | Mēs Zaudējām Bulgārijai…

Valdis Valters aicinājis uz sarunu LBS ģenerālsekretāru- Kasparu Ciprusu. Pēc ļoti sāpīga zaudējuma Bulgārijas izlasei, vīriešu izlase pievienojas sieviešu izlasei un nekvalificējas Eiropas čempionātam basketbolā. Kurš par to ir atbildīgs? Cik ilgi līdz nākamajam trenerim un kāds ir plāns nākotnei?