JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Kur Nākamajā Sezonā Spēlēs Kristaps Porziņģis | Ģenerālis un Bukmeikers

Neveiksmīgais sniegums Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēlēs devis grūdienu baumām par latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa nākotni. 11TV eksperti Valdis Valters un Arvīds Rasa izskata iespējamos scenārijus un potenciālos maiņas partnerus.

Ģenerāļa un Buļa Naglas || S3 E47

Šodienas epizodē Valdis kritizē vīriešu tenisa konkurenci pēdējo 20 gadu laikā, Andri izbrīna Kevina Duranta uzlūgtā viešņa uz viņa spēli, abi kungi cildina Ukrainas futbola izlases formas un priecājas par futbola svētkiem Eiropā! Raidījuma tēmas: – Bobs Hārlijs atzīts par KHL labāko treneri; – Roland Garros noslēdzies; – Toms Tibodo ir labākais treneris NBA; – […]

UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2 | Podkāsts ”NoKAUTS”

Ir klāt UFC 263, kur tiks aizvadītas veselas trīs 5 raundu cīņas, divas no kurām būs par divīziju tituliem. Vai abi esošie čempioni saglabās savus titulus, vai arī būs kāds pārsteigums? Par to visu, kā arī pārējām “main card” cīņām vairāk informācijas sniegs Jums Toms un Juris šajā epizodē!

IZRĀVIENS #14 | NBA Izslēgšanas Spēļu 2. Kārtas Prognozes un Ko ”Mavericks” Darīt ar Porziņģi

Podkāsts ”IZRĀVIENS” ar Rihardu Medni un Gustavu Mellenbergu. Šodienas epizodē runājam par pirmo kārtu NBA izslēgšanas spēlēs, mūsu prognozēm, ko ”Mavericks” darīt ar Porziņģi un izsakām savas prognozes par otro kārtu.

Ģenerālis ar Oļegu Latiševu | ”Neko Citādāku Nedaru, Latvijas Fināls vai Eirolīgas Fināls”

Valdis uz sarunu aicinājis starptautsiki atzīto latviešu basketbola tiesnesi- Oļegu Latiševu. Nesen kā noslēgusies Eirolīgas FINAL4, šī bija arī 4 reize pēc kārtas, kad finālu tiesā musu pašu Oļegs. Par to kādas sarunas ar spēlētajiem notiek laukumā, kāpēc jaizlaiž Tokijas Olimpiāde un kā izlīdzsvarot nepareizi notiesātu momentu skaties un klausies šajā intervijā.