JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Saruna ar 3×3 Treneri Raimondu Feldmani pēc Iekļūšanas 1/2 Finālā

Latvijas 3×3 basketbola izlase ar 2 uzvarām pāri Nīderlandes un Japānas izlasēm izcīnījusi vietu pusfinālā, kur tiksimies ar Beļģijas valstsvienību!

Ģenerālis pret Bukmeikeru | Olimpiskais Basketbola Turnīrs Tokijā

Valdis Valters ar Arvīdu Rasu tiekas šodienas podāsta epizodē, lai runātu par Olimpisko basketbola turnīru Tokijā. ASV turnīru uzsāka kā līderi, bet ar zaudējumu, Dončičs turpina pārsteigt basketbola pasauli ar dominējošu sniegumu, bet pieredzes bagātā Austrālijas izlase lūko izslēgšanas spēļu virzienā.

Ģenerāļa un Buļa Naglas || S3 E53

Šodienas epizodē Valdis izstāsta kā tikt sodītiem vairāk apģērbjoties, cik daudz futbola klubi ir Vācijā un Andris patīkami pārsteigts par dāmu, kura vadīja NBA čempionu svinības. Raidījuma tēmas: – Milvoki “Bucks” NBA čempioni; – Balcers noslēdz 2 gadu līgumu; – Latvieši Tokijā; – Vācijas iespaidīgs futbola kluba daudzums; – Krisam Polam NBA antirekords; – Lebrons […]

IZRĀVIENS #15 | Visu Laiku Labākā Latvijas Izlase, NBA Čempioni, 3×3 Olimpiādē un Sazvērestībaaa

Podkāsts ”IZRĀVIENS” ar Rihardu Medni un Gustavu Mellenbergu. Šodienas epizodē noskaidrosim katrs savu visu laiku labāko Latvijas basketbola izlasi, kā justies ”Bucks” par izcīnīto titulu, vai Tokijā mūsu basketbolisti var izcīnīt medaļas un kā Andrejs Kiriļenko nokļuva komandā, kurā gribēja nonākt.

UFC Fight Night : Sandhagen vs Dillashaw | Cīņu Sporta Podkāsts ”NoKAUTS”

Podkāsts “NoKAUTS” ir atpakaļ ar cīņu šova UFC Fight Night: Sandhagen vs Dillashaw apskatu! Šoreiz vīri veiks atskatu uz iepriekšējiem cīņu šoviem, kā arī ieskatīsies šīs nedēļas pasākumā, kur savā starpā tiksies divi savas divīzijas top cīkstoņi. Vai prognozes sakritīs, vai būs kādi atšķirīgi viedokļi par uzvarētājiem? To visu iespējams noskaidrot šajā jaunākajā epizodē!