JAUNUMS! Superīgā 11TV aplikācija tagad tavā viedtelefonā!

Hei, 11TV satura baudītāj! Turpmāk vēl ērtāk, interaktīvāk un aizraujošāk – viss 11TV saturs mobilajā aplikācijā. Sporta apskatnieku viedokļi, komentāri un sarunas, prognožu spēle, viktorīnas, īpašie piedāvājumi un dažādi pārsteigumi. Kļūsti par likmju lietpratēju, krāj punktus un tiec pie vērtīgām balvām. Aplikācija pieejama “App Store” – https://apps.apple.com/us/app/11tv/id1491028216 “Google Play” – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.fanapps.tv11&hl=en Lejupielādē tūlīt!

Ģenerāļa un Buļa Naglas | 41. SĒRIJA 2. sezona

Iknedēļas humoristiski izklaidējošais sporta raidījums ar Andri Buli un Valdi Valteru ir atpakaļ. Šoreiz daudz jautrības, bet ar nelielu šķipsniņu sāls. Šīs dienas tēmas: – Eurobasket 2025 Latvijā? – Džordana apavi pārdoti izsolē par 560k; – Lebrons uz NFL, lai apsteigtu Džordanu? – Eirolīgas spēlētāji nevēlas turpināt sezonu; – Bundeslīga vēlas ieviest algas griestus komandām; […]

Lotārs: Rīgas “Dinamo” veido sastāvu bez naudas

Dinamo Rīga uzrunājuši vairākus nākamās sezonas spēlētājus, bet naudas klubam vēl nav. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš stāsta, kāpēc Aleksandrs Salāks vairs nebūs komandā, kādi leģionāri ir uzrunāti un, kuri latvieši vairs nav redzeslokā.

Betmenu neizsvilps, NHL hokejs būs?!

NHL izskata visus variantus, lai atsāktu sezonu. Hokeja apskatnieks Lotārs Zariņš vērtē iespējas, kuras īstenojot, var atsākties NHL sezona. Hokejs būs pie tukšām tribīnēm un, kurām komandām būs lielāka iespēja izcīnīt Stenlija kausu “klusākajā” finālā.

Ģenerālis vs. Bukmeikers | ”The Last Dance” Apskats | 9.-10. Epizode

Pēdējās divas epizodes no 10 sēriju garās Maikla Džordana dokumentālās filmas ir iznākušas. Kādas ir atziņas par šīm epizodēm un šāda veida dokumentālo filmu kopumā? Vai Džordans nostiprināja savu ”labākā spēlētāja uz zemes virsas” neoficiālo titulu pret Lebronu Džeimsu?

Ģenerāļa un Buļa Naglas | 40. SĒRIJA 2. sezona

Uuuun epizode kuru latvju tauta tradicionāli nesvin ir klāt! Bet tas ir sīkums salīdzinot ar prieku ko redzam Ģenerāļa un Buļa sejās ieraugot vienam otru pēc tik ilga laika. Šīs dienas tēmas: – ”The Last Dance” pēdējās 2 epizodes; – Atsākas futbols Vācijā; – Futbolā plāno maiņas ar vairākiem iesaistītiem spēlētājiem; – Latvijas hokeja izlase […]